lokalizacja
Szczecin Ul. Krzywoustego 3, 70-244
czas pracy
Pon-Pt 9.00 - 17.00 Sb - Nd nieczynne

Prowadzenie spraw karnych i obsługa prawna w Szczecinie

prawo karne

Adwokat Szczecin prawo karne - nasza oferta

Kancelaria adwokacka w Szczecinie z pełnym zaangażowaniem świadczy kompleksową pomoc prawną w zakresie prawa karnego na rzecz podejrzanych w toku postępowania przygotowawczego, oskarżonym w postępowaniu karnym oraz skazanym za popełnienie przestępstwa. Działamy również na rzecz pokrzywdzonych w wyniku przestępstw lub wykroczeń.

Nasi adwokaci posiadają szeroką wiedzę w obszarze spraw karnych, które stanowią jeden z filarów ich zainteresowań zawodowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych o różnym charakterze, od przestępstw typowo kryminalnych, po skomplikowane sprawy karne skarbowe, a także sprawy dotyczące przestępczości gospodarczej. Jako obrońcy prowadzimy sprawy związane z działalnością w zorganizowanej grupie przestępczej.

Z naszego doświadczenia wynika, że priorytetem w relacji z klientem jest wzajemne zaufanie na zasadach współpracy, co gwarantuje ustalenie najkorzystniejszej strategii działania w zakresie każdej sprawy karnej i zakończenia jej wygraną na sali sądowej.

Warto pamiętać, że profesjonalna pomoc adwokata w sprawach karnych i stały kontakt z nim są niezbędne już w chwili, gdy klient przypuszcza popełnienie czynu zabronionego. W przypadku przesłuchania samodzielna obrona może być zgubna, dlatego niezbędne jest skorzystanie z prawa do zachowania milczenia, aby umożliwić obrońcy od pierwszych czynności szybką reakcję oraz opracowanie skutecznej linii obrony. Klientom korzystającym z usług kancelarii zapewniamy indywidualne podejście do każdej sprawy.

Dla prawników z naszej kancelarii sprawa wygrana w sądzie to taka, w której zapadł jak najkorzystniejszy dla klienta wyrok. Naszym najwyższym celem jest obrona interesów klienta poprzez uniewinnienie od zarzucanego mu czynu zabronionego. Jeżeli masz wątpliwości związane ze swoją sprawą karną, skontaktuj się z doświadczonym prawnikiem.

Adwokat Szczecin sprawy karne - zakres działań

Klientom w sprawach karnych pomagamy w Szczecinie, a także na obszarze całego kraju. Reprezentowaniem naszych klientów zajmujemy się z dbałością o każdy szczegół, wykorzystując swoje doświadczenie i czuwając nad przebiegiem postępowania karnego:

W postępowaniu przygotowawczym konstruujemy linię obrony, a także zapewniamy stałą pomoc adwokata i reprezentację przed organami ścigania tj. policją oraz prokuraturą. W postępowaniu przygotowawczym uczestniczymy we wszystkich czynnościach procesowych, w których możliwa jest obecność obrońcy, ponieważ te działania wpływają na zakres postawionych zarzutów.

W postępowaniu sądowym, zapewniamy obronę i reprezentację na sali sądowej przed sądami wszystkich instancji, w tym przed Sądem Najwyższym. W postępowaniu karnym odpieramy postawione w akcie oskarżenia zarzuty, a także czuwamy nad prawidłowym przebiegiem procesu, dbając o zachowanie praw oskarżonego.

Sprawy z zakresu prawa karnego w Szczecinie

Pomoc prawna udzielana przez naszych adwokatów z dziedziny prawa karnego obejmuje przestępstwa wymienione w Kodeksie karnym. Naszych klientów reprezentujemy z dbałością o każdy szczegół, w szczególności w sprawach dotyczących:

Ponadto nasi adwokaci wyróżniają się doświadczeniem w sprawach z innych dziedzin prawa karnego i podejmują się ich prowadzenia np. przestępstwa karnoskarbowe, czy też udzielają pomocy prawnej w dziedzinach dotykających szeroko pojętej przestępczości gospodarczej.

Nasze usługi prawne związane są także ze sprawami z dziedziny prawa wykroczeń opisanych w Kodeksie wykroczeń. Na nasze wsparcie mogą liczyć osoby w tzw. sprawach aresztowych, a więc w przypadku tymczasowego aresztowania lub zatrzymania.

Kancelaria oferuje wsparcie na każdym etapie postępowania wykonawczego, udzielając obrony w sprawach karnych po orzeczeniu m.in kary pozbawienia wolności, a w szczególności o:

Prawo karne Szczecin - zasięgnij porady prawnika ze Szczecina

Potrzebny jest Ci dobry adwokat w Twojej sprawie karnej? Wiemy, że sprawy karne często nie należą do najprostszych, dlatego skuteczny adwokat karny będzie najlepszym rozwiązaniem. Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią, jeśli potrzebny jest Ci zaufany prawnik. Adwokat Szczecin prawo cywilne oraz prawo karne świetnie zna, więc warto nawiązać współpracę z naszą kancelarią.

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszą szczecińską kancelarią adwokacką

Skontaktuj się z nami
Adwokat Murawski