location
Szczecin Ul. Krzywoustego 3, 70-244
time
Pon-Pt 9.00 - 17.00 Sb - Nd nieczynne

Kancelaria adwokacka

zdjęcie kancelarii

Siedziba kancelarii

Kancelaria Adwokacka adw. Roberta Murawskiego zlokalizowana jest w zabytkowej kamienicy, w samym centrum Szczecina - przy ul. Bolesława Krzywoustego 3. Miejsce to jest o tyle charakterystyczne, że kancelarie adwokackie były prowadzone w tym lokalu już od roku 1974 - początkowo jako zespół adwokacki nr 5, a od 1990 roku jako indywidualne kancelarie adwokackie. Biorąc pod uwagę ciągłość działania Kancelarii Adwokackiej adw. dr Romana Łyczywka oraz adw. Włodzimierza Łyczywka jest to najstarsza kancelaria adwokacka w Szczecinie.

Współpraca

Kancelaria Adwokacka adw. Roberta Murawskiego w prowadzonych zamiejscowo sprawach współpracuje z wieloma kancelariami zlokalizowanymi w większości miast wojewódzkich w Polsce. Poza tym jednak w bieżącej współpracy pozostaje z kancelariami Szczecińskiej Izby, w tym adwokatami prowadzącymi „sąsiednie” kancelarie.

wlodzimierzlyczywiek

Współpracujemy z adw. Włodzimierzem Łyczywkiem – wieloletnim (także obecnym) dziekanem Okręgowej Rady Adwokackiej w Szczecinie, senatorem VI kadencji, wielce doświadczonym szczecińskim jurystą

rafalwiechecki

Prowadzimy również współpracę z adw. Rafałem Wiecheckim – ministrem gospodarki morskiej V kadencji, prężnie działającym adwokatem o szerokim zakresie specjalizacji.

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszą szczecińską kancelarią adwokacką

Skontaktuj się z nami
Adwokat Murawski