location
Szczecin Ul. Krzywoustego 3, 70-244
time
Pon-Pt 9.00 - 17.00 Sb - Nd nieczynne

O mnie

Właściciel Kancelarii adwokackiej

Adwokat Robert Murawski ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, a następnie odbył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Szczecinie zwieńczoną egzaminem adwokackim z oceną bardzo dobrą.

Swoje doświadczenie początkowo zdobywał pod patronatem adw. Patryka Zbroi, gdzie zajmował się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych, jednostek samorządu terytorialnego oraz pomocą osobom fizycznym w rozmaitych problemach prawnych życia codziennego.

W następnych latach, już pod patronatem Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej adw. Włodzimierza Łyczywka, występował w sprawach z zakresu prawa karnego, karnego gospodarczego i skarbowego, prawa gospodarczego oraz rodzinnego i spadkowego.

W trakcie aplikacji adwokackiej przewodniczył aplikantom swojego roku, reprezentując Szczecińską Izbę Adwokacką na licznych spotkaniach i konferencjach m.in. w Sejmie, Ministerstwie Gospodarki czy Uniwersytecie Warszawskim. Prelegent konferencji naukowych, gość rozgłośni radiowych, autor artykułów naukowych, aktywny społecznik. Od 2019 roku prowadzi zajęcia z aplikantami adwokackimi Szczecińskiej Izby Adwokackiej.

Obecnie Kancelaria kompleksowo obsługuje prawnie podmioty gospodarcze, przedsięwzięcia deweloperskie ale także osoby fizyczne w sądach i prokuraturach wszystkich instancji na terenie województwa zachodniopomorskiego, jak również w Poznaniu i Warszawie. Współpracuje z kancelariami adwokackimi, notarialnymi i komorniczymi – o części z nich przeczytasz tu.

Dlaczego wybierzesz mnie?

Wybierzesz mnie dlatego, że nie jestem zwykłym rzemieślnikiem zawodu prawniczego. Bronię interesów swoich mocodawców, niezależnie od tego czy jest to wolność, rodzina, majątek, czy inne bliskie mu dobra. Powierzona mi sprawa nie będzie więc kolejną z kolei sprawą zasilającą półkę i zapełniająca adwokacki kalendarz. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie i staram się utrzymywać kontakt z klientem. Wbrew powszechnemu myśleniu, sukces w sprawie nie zależy tylko od samej pracy pełnomocnika, ale także od należytej współpracy między nim a klientem, dlatego w swojej praktyce bezpośrednio współpracuję z klientem, jak również przygotowuję go na wszelkie mogące pojawić się ewentualności.

Nie uchylam się od udzielania pomocy prawnej, nie obawiam się przeciwników procesowych, jestem całkowicie niezależny i pozostaję w bieżącym kontakcie z klientem, zaś sukcesy i doświadczenie zdobyte w innych sprawach, pozwalają mi na tworzenie indywidualnego i unikalnego algorytmu – zapewne także dla Twojej sprawy. Ze mną po prostu jest bezpieczniej i pewniej.

Adwokat Murawski